Get Adobe Flash player

Mistrzostwa Europy w Warszawie - oficjalny komunikat Zarządu PFKS

11136225 807553162614896 1933227297238647470 o
Zarząd PFKS składa serdeczne podziękowanie władzom Województwa Mazowieckiego oraz miasta stołecznego Warszawy za okazane wsparcie przy organizacji Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushin.

Szczególnie podziękowanie Komitetowi Honorowemu pod przewodnictwem Pana Krzysztofa Kiliana, Bielańskiemu Klubowi Karate Kyokushin, kierowanemu przez sensei Mariusza Mazura, Markowi Odzeniakowi  oraz wszystkim wolontariuszom za ogromne zaangażowanie.

Wielkie słowa uznania dla całej reprezentacji Polski - zawodników i trenerów - to dzięki Wam cieszymy się z sukcesu sportowego i wywalczenia 11 medali juniorów i 6 medali seniorów.

Dziękuję Branch Chief, Dyrektorom Oddziałów, Sędziom, Organizacji PFKK za włączenie się w organizację ME i udział w pokazie czarnych pasów.

Prezes PFKS
Remigiusz Karpiński

Reprezentanci Polski zdobyli podczas Mistrzostw Europy w Warszawie zdobyli ogółem 17 medali. Wśród 6 medali seniorów jeden złoty - Mistrzem Europy w kata został Konrad Kozubowski. W kata kobiet medal zdobyła Paula Malikowska zajmując trzecie miejsce. Najwyżej klasyfikowany w kumite seniorów był Maciej Mazur, który wywalczył tytuł Wicemistrza Europy w kategorii +95kg. Agata Kaliciak (+65kg), Gerard Will (-80kg) oraz Marek Wolny (-90kg) zdobyli brązowe medale.