Get Adobe Flash player

OFICJALNY TELEDYSK V EDYCJI KOKORO CUP

Przedstawiamy oficjalny teledysk V edycji gali Kokoro CUP w wykonaniu przyjaciela imprezy Rafała Brzozowskiego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

OTWARTY LIST DOLPHA LUNDGRENA

Do wszystkich uczestników X Otwartych Mistrzostw Świata

Osu!

Na długo zanim pojawiłem się na ekranach kin, jednym z moich marzeń jako młodego karateka było walczyć na stadionie Budokan w Tokio. Stało się tak w trakcie 2. Mistrzostw Świata w 1979 roku. Było to moje pierwsze turniejowe doświadczenie na arenie międzynarodowej, podczas którego w 3. rundzie stawiłem czoło przyszłemu mistrzowi świata – Makoto Nakamura. Przegrałem na punkty po trzech ciężkich dogrywkach.
Po walce rozmawiał ze mną Sosai Oyama , dając mi- młodemu Szwedowi z zielonym pasem – ogromną inspirację do realizowania moich przyszłych celów, nie tylko w karate, ale także w życiu.

Miałem ogromne szczęście mogąc później wielokrotnie odwiedzać Japonię i trenować pod okiem Sosai Oyama i ostatecznie zdobyć tytuł mistrzowski w karate.

Czytaj więcej: OTWARTY LIST DOLPHA LUNDGRENA

IX TURNIEJ CHALLENGER

1 października 2011 roku w Hali Sportowej Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej odbył się IX Turniej Challenger. W tym roku turniej dodatkowo miał rangę zawodów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy Młodzieżowców (19-22 lata) i do Mistrzostw Europy Kadetów (15-16 lat). W związku z rangą zawodów rekordowa była liczba startujących zawodników i konkurencji. W zawodach wzięło udział 106 zawodników z 16 klubów.

Czytaj więcej: IX TURNIEJ CHALLENGER

PIERWSZE WALNE ZEBRANIE PFKS

Zapraszamy na pierwsze Walne Zebranie Polskiej Federacji Karate ShinkyokushinkaiDecyzją Sądu Rejonowego w Warszawie postanowiono o rejestracji Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai w Rejestrze Stowarzyszeń pod numerem KRS 0000394751. Dlatego w imieniu tymczasowego Zarządu PFKS mam ogromną przyjemność zaprosić na pierwsze Walne Zebranie Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai, które odbędzie się w Opolu dnia 2.10.2011. 

Czytaj więcej: PIERWSZE WALNE ZEBRANIE PFKS

TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO ME KADETÓW I MŁODZIEŻOWCÓW

1 października odbędzie się IX edycja turnieju Challenger. W tym roku zawody będą miały rangę turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushin U22 i Kadetów.
Do pobrania:

CHALLENGER 2011
KARTA ZGŁOSZENIOWA

ZAPROSZENIE NA XXVIII PUCHAR POLSKI DO SUWAŁK

ZAPROSZENIE

I. Organizator
Suwalski Klub Karate Kyokushin sensei Marek Krejpcio ul. Kowalskiego 21/53 16-400 Suwałki tel. kom. 501 559 451, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.karate.suwalki.pl

Czytaj więcej: ZAPROSZENIE NA XXVIII PUCHAR POLSKI DO SUWAŁK

RELACJA Z TURNIEJU DANISH OPEN 2011

10 września w w Kopenhadze odbyła się 22 edycja Otwartych Mistrzostw Danii, które są organizowane od 1987 r. Turniej jest zwykle bardzo mocno obsadzony i organizowany zamiennie co drugi rok w Szwecji. W tym roku wystartowało ponad 60 wodników reprezentujących 7 państw: Norwegię, Szwecję, Węgry, Niemcy, Holandię, Danię . W gronie drużyn znalazła się również ekipa z Polski, która wystawiła 12 zawodników z: Tarnowskich Gór, Opola i Warszawy BKKK i Basiak Team.

Czytaj więcej: RELACJA Z TURNIEJU DANISH OPEN 2011

UDANY START POLAKÓW NA TURNIEJU W AUSTRII

5 czerwca 2011 r. w Wiedniu odbył się turniej Austrian Open zorganizowany przez Sensei Marka Kubka. Zawody rozegrano w kategorii seniorów i juniorów oraz uwzględnieniem poziomu wyszkolenia technicznego w kategoriach: do 5 kyu i powyżej. Seniorzy zdobyli 11 medali, a juniorzy aż 13.

Wyniki:

KUMITE
JUNIOR
KATA

DIAMOND CUP 2011

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy na turnieju Diamond Cup w Antwerpii, który odby się 28 maja 2011. Turniej ten rozgrywany jest co 2 lata, a nagrodą główną w każdej konkurencji kumite jest diament.

Anna Brzezicka zajęła 2 miejsce w kategorii ciężkiej. W tej samej kategorii Agata Kaliciak wywalczyła brązowy medal. Również Marek Odzeniak zajął trzecie miejsce w półfinale minimalnie przegrywając ze zwycięzcą kategorii do 80 kg; Startcev Dmitrii z Rosji.

WYNIKI

Galeria zdjęć

Filmy

Organizacje

 

 

Odwiedź nas na facebooku

 

Kontakt

Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai
Adres:
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 17/48, 01-595 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Niemodlinska 16/1 45-760 Opole

NIP 118 207 84 73
KRS 0000394751

 

Nr rachunku bankowego:

66 1090 1014 0000 0001 1728 1542

 

Remigiusz Karpiński - Prezes i Country Representative:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Radziewicz - Sekretarz Generalny:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Paweł Orysiak - Administrator:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Aleksandra Bukowa - dyrektor biura:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

facebook