Get Adobe Flash player

KOMUNIKAT KOŃCOWY

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW MIĘDZYKLUBOWYCH KARATE SHINKYOKUSHINKAI - TARNÓW 8.12.2012

1. Data i miejsce turnieju:

8 grudnia 2012 roku. Hala Sportowo – Widowiskowa TOSiR ul. Krupnicza 8a Tarnów

2. Patronat: Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnowa.

3. Organizator: Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate 

Współorganizator: 
Urząd Miasta Tarnowa
Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Tarnowskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

4. Oficjele i osoby zaproszone:
Oficjalnego otwarcia dokonał w imieniu Prezydenta Miasta Tarnowa - Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Pan Marek Baran. W ceremonii otwarcia uczestniczyli również, przedstawiciela Policji, Naczelnik Wydz. do walki z przestępczością przeciwko mieniu Pan podinspektor Bogumił Jedynak
z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, komendant Straży Miejskiej w Tarnowie PanaTadeusz Pawlik, v-ce prezes Małopolskiego TKKF, Pan Kazimierz Bagnicki, v-ce prezes Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Pan Mark Małek, prezes Tarnowskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej jak również kierownik Hali Sportowej i Vice –Prezes Klubu Pan Krzysztof Czyż, prezes Zarządu Polskiego Konsorcjum Chemicznego Pan Jerzy Woliński.

5. Sędzia Główny: Shihan Wiesław Gwizd 5 Dan
6. Ilość startujących zawodników: 314
7. Ilość klubów: 29

Wyniki
Kategoria Kumite Full Contact Seniorzy -70kg
1. Artur Jaworski – Mysłowice
2. Mateusz Goj – Mysłowice
3. Mariusz Babicz – Rzeszów

Kategoria Kumite Full Contact Seniorzy -80kg
1. Patryk Kostrzewa – Radzymin
2. Maciej Jończyk – Łódź
3. Tomasz Konieczny – Leżajsk
3. Kazimierz Gębala – Rzeszów

Kategoria Kumite Full Contact Seniorzy +80kg
1. Jakub Lupa – Tarnowskie Góry
2. Marek Wolny – Tarnowskie Góry
3. Arkadiusz Ostręga – Tarnów
3. Bartłomiej Płonka – Zalesie IPPON

Kategoria Kumite Ful Contact Seniorki -60kg
1. Anna Kawa – Rzeszów
2. Marta Lubos – Tarnowskie Góry
3. Natalia Wódka – Zalesie IPPON
3. Aleksandra Moszyńska – Mysłowice

Kategoria Kumite Full Contact Seniorki – 65kg
1. Martyna Mazur – Warszawa
2. Adela Szatko – Tarnów
3. Jadwiga Klimek – Tarnów
3. Sylwia Pociecha – Tarnów

Kategoria Kumite Full Contact Seniorki +65kg
1. Aleksandra Rogalska – Krosno – Budo
2. Ewelina Motyka – Tarnobrzeg
3. Anna Forgiel – Dąbrowa Tarnowska

Kategoria Kumite Semi Contact Juniorzy -65kg
1. Bartłomiej Suska – Sandomierz
2. Eryk Trela – Tarnobrzeg
3. Kamil Kochański – Tarnobrzeg
3. Dominik Uberman – Leżajsk

Kategoria Kumite Semi Contact Juniorzy -70kg
1. Karol Kowalski – Zalesie IPPON
2. Krystian Bjorgen – Zalesie IPPON
3. Patryk Sobczyk – Radzymin
3. Jakub Matłosz-Szajnowski – Krosno BUDO

Kategoria Kumite Semi Contact Juniorzy +70kg
1. Paweł Krasuki – Warszawa
2. Wojciech Domalik – Nowy Targ
3. Patryk Stępień – Mielec
3. Bartłomiej Piędziak – Radzymin

Kategoria Kumite Semi Contact Juniorki - 60kg
1. Paula Malikowska -Zalesie IPPON
2. Magdalena Starzec - Tarnów
3. Dagmara Lubera - Tarnobrzeg
3. Michalina Barzyk - Brzozów

Kategoria Kumite Semi Contact Kadeci -55kg – 12-14lat
1. Damian Jóźwiak – Warszawa
2. Maciej Bartosiewicz – Zalesie IPPON
3. Jakub Zborowski – Jasło
3. Adrian kotwiński – Zalesie IPPON

Kategoria Kumite Semi Contact Kadeci -65kg – 12-14lat
1. Grzegorz Bartman – Brzozów
2. Aleksander Burlak – Zalesie IPPOM
3. Grzegorz Matusi – Góra Kalwaria
3. Krzysztof Krupa – Krosno Garyu

Kategoria Kumite Semi Contact Kadeci +65kg – 12-14lat
1. Bartłomiej Zawadzki – Radzymin
2. Michał Półchłopek – Krosno – Budo
3. Mateusz Kryczka – Mysłowice
3. Damian Piędziak – Radzymin

Kategoria Kumite Semi Contact Kadetki – 50kg – 12 – 14lat
1. Weronika Czajka – Jasło
2. Ilona Łaszczyk – Kolbuszowa

Kategoria Kumite Semi Contact Kadetki +50kg
1. Anna Statuch – Sandomierz
2. Anna Bielska – Zalesie IPPON
3. Agata Chaba – Opole
3. Monika Zielińska – Kolbuszowa

Kategoria Kumite Semi Contact Młodzicy – 40kg
1. Jakub Krosta – Niepołomice
2. Kacper Kapuła – Stary Sącz
3. Bartłomiej Nowak – Niepołomice
3. Radosław Nowak – Niepołomice

Kategoria Kumite Semi Contact Młodzicy -45kg
1. Bartłomiej Zygmunt – Leżajsk
2. Jędrzej Grysiak – Zalesie IPPON
3. Kamil Hassan – Krosno – Budo
3. Kamil Berkowicz – Jasło

Kategoria Kumite Semi Contact Młodzicy +45kg
1. Kamil Świerk – Jasło
2. Patryk Jaskólski – Zalesie IPPON
3. Kacper Popkowicz – Warszawa
3. Michał Armatys – Tarnów

Kategoria Kumite Semi Contact Młodziczki +30kg
1. Weronika Bartman – Brzozów
2. Aleksandra Socha – Jasło
3. Sylwia Klima – Niepołomice
3. Justyna Krosta – Niepołomice

Kategoria Kata Seniorzy
1. Michał Ciechanowski – Kielce
2. Maciej Rohan – Krosno BUDO
3. Filip Szeller – Krosno BUDO
Kategoria Kata Seniorki
1. Elżbieta Osysko – Tarnów
2. Aleksandra Rogalska – Krosno BUDO
3. Bożena Kapałka – Gromnik
Kategoria Kata Juniorzy
1. Marek Kiełbasa – Tarnów
2. Krzysztof Szaluś – Tarnów
3. Jakub Bielczyński – Krosno BUDO

Kategoria Kata Juniorki
1. Paula Malinowska – Zalesie IPPON
2. Dagmara Lubera – Tarnobrzeg
3. Magdalena Starzec – Tarnów

Kategoria Kata Kadeci
1. Michał Półchłopek – Krosno BUDO
2. Kryspin Paradysz – Krosno BUDO
3. Jakub Zborowski – Jasło

Kategoria Kata Kadetki
1. Paulina Żmuda – Opole
2. Agata Chaba – Opole
3. Weronika Czaja – Jasło

Kategoria Kata Młodzicy 12-14lat
1. Jakub Krosta – Niepołomice
2. Kamil Berkowicz – Jasło
3. Bartłomiej Zygmunt – Leżajsk

Kategoria Kata Młodziczki 12-14 lat
1. Zuzanna Węgrzyn -Jasło
2. Karolina Kowalska – Niepołomice
3. Aleksandra Pilch – Niepołomice

Kategoria Kata Dzieci 10-12lat
1. Adrian Dziki – Leżajsk
2. Michał Wachniki – Opole
3. Krzysztof Puzon – Dębica

Kategoria Kata Dzieci 10-12lat dziewczynki
1. Justyna Krosta – Niepołomice
2. Adrianna Gwizd – Tarnów
3. Sylwia Zegar – Tarnów

Kategoria Kata Dzieci do 10 lat
1. Kryspin Paradysz – Krosno BUDO
2. Filip Kara – Tarnów
3. Jakub Mędrek – Leżajsk

Kategoria Kata Dzieci do 10 lat – dziewczynki
1. Dominika Dąbrowska – Stary Sącz
2. Adrianna Wylaź – Leżajsk
3. Milena Łabno – Tarnów
KLASYFIKACJA KLUBÓW

1 Zalesie Górne IPPON - 36 pkt
2 Tarnów - 32
3 Krosno Budo - 31
4 Jasło - 25
5 Niepołomice - 23
6 Leżajsk - 17
7 Warszawa  - 16
8 Radzymin - 13
9 Opole - 12
10 Brzozów - 11
11 Tarnobrzeg - 11
12 Tarnowskie Góry - 11
13 Mysłowice - 10
14 Sandomierz - 10
15 Stary Sącz - 8
16 Rzeszów - 7
17 Kielce - 5
18 Kolbuszowa - 4
19 Łódź - 3
20 Nowy Targ - 3
21 Dąbrowa Tarnowska - 1
22 Dębica Bushi - 1
23 Góra Kalwaria - 1
24 Gromnik - 1
25 Krosno Gayru - 1
26 Mielec - 1
27 Czarna Bushi
28 DCK Jasło
29 Pustków

 

Galeria zdjęć

Filmy

Organizacje

 

 

Odwiedź nas na facebooku

 

Kontakt

Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai
Adres:
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 17/48, 01-595 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Niemodlinska 16/1 45-760 Opole

NIP 118 207 84 73
KRS 0000394751

 

Nr rachunku bankowego:

66 1090 1014 0000 0001 1728 1542

 

Remigiusz Karpiński - Prezes i Country Representative:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Radziewicz - Sekretarz Generalny:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Paweł Orysiak - Administrator:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Aleksandra Bukowa - dyrektor biura:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

facebook