Get Adobe Flash player

WYNIKI ME KADETÓW, U22 I SENIORÓW OPEN W RUMUNII

Kumite Women Adults Open
1 Csenge Szepesi - Hungary
2 Chirila Viviana - Romania
3 Inga Mikstaite - Lithuania
3 Nora Vaznelyte - Lithuania
5-8 Dan Anca Monica - Romania
5-8 Ea Eriksen - Denmark
5-8 Moldovan Laura - Romania
5-8 Lídia Körmöndi - Hungary
Kumite Men Adults Open
1 Ilas Marius - Romania
2 Antanas Klibavicius - Lithuania
3 Jimmie Collin - Sweden
3 Vasil Vangelov - Bulgaria
5-8 Margarint Dorin - Romania
5-8 Vytautas Cepla - Lithuania
5-8 Zsolt Balogh - Hungary
5-8 Mazur Maciej - Poland

Kata Cadets Girls
1 Kateryna Chyzhykova - Ukraine
2 Timea Berencsi - Hungary
3 Denitsa Georgieva - Bulgaria
4 Lidia Soriano - Spain
5 Anastasiia Duziak - Ukraine
6 Rima Barusaite - Lithuania
7 Balan Georgia - Romania
8 Moldovan Andreea Larisa - Romania

Kata Cadets Boys
1 Paulius Spiliauskas - Lithuania
2 Arsen Lebid - Ukraine
3 Karpowicz Michał - Poland
4 Kasparas Karalius - Lithuania
5 Péter Szűcs - Hungary
6 Biłbak Damian - Poland
7 Yuriy Kryukov - Ukraine
8 Kostiantyn Prozorovskyi - Ukraine

Kumite Cadets Girls -50 kg
1 Erika Zeburtovic - Lithuania
2 Kristiyana Laleva - Bulgaria
3 Gabija Steponaviciute - Lithuania
3 Emilija Lidyte - Lithuania
5-8 Mrówka Adrianna - Poland
5-8 Timea Berencsi - Hungary
5-8 Khrystyna Osvka - Ukraine
5-8 Raminta Makackaite - Lithuania

Kumite Cadets Girls -55 kg
1 Veronika Németh - Hungary
2 Ivelina Petrova - Bulgaria
3 Lidia Soriano - Spain
3 Aiste Tatarunaite - Lithuania
5-8 Drażba Marlena - Poland
5-8 Ferent Laura - Romania
5-8 Daszkiewicz Karolina - Poland
5-8 Alina Bezugla - Ukraine

Kumite Cadets Girls -60 kg
1 Rima Barusaite - Lithuania
2 Emilija Gataveckaite - Lithuania
3 Denitsa Mladenova - Bulgaria
3 Bielska Anna - Poland
5-8 Kantaute Lenktaityte - Lithuania
5-8 Kíra Milus - Hungary
5-8 Evgeniia Iskruk - Ukraine
5-8 Marinescu Andreea Roxana - Romania

Kumite Cadets Girls +65 kg
1 Czerniewska Joanna - Poland
2 Balan Georgia - Romania
3 Polina Dereza - Ukraine
3 Beata Markovska - Lithuania
5-8 Półtorak Anna - Poland
5-8 Dariya Kozyura - Ukraine
5-8 Ieva Krivickaite - Lithuania
5-8 Ieva Jucaite - Lithuania

Kumite Cadets Boys -50 kg
1 Irmantas Simulionis - Lithuania
2 Edgaras Grigaliunas - Lithuania
3 Yevhenii Hrynko - Ukraine
3 Biłbak Damian - Poland
5-8 Roman Papush - Ukraine
5-8 Gergő Németh - Hungary
5-8 Powałka Leon - Poland
5-8 Biłbak Daniel - Poland

Kumite Cadets Boys -55 kg
1 Karpowicz Michał - Poland
2 Grzegorzyca Szymon - Poland
3 Oleg Zemlianskij - Lithuania
3 Bohdan Lemishko - Ukraine
5-8 Vilius Lipnickas - Lithuania
5-8 József Bodnár - Hungary
5-8 Teodor Dimitrov - Bulgaria
5-8 Visan Costin - Romania

Kumite Cadets Boys -60 kg
1 Laurynas Vaicikauskas - Lithuania
2 Adrián Bajcsi - Slovakia
3 Andrius Voronovas - Lithuania
3 Dzhaner Shyukri - Bulgaria
5-8 Tytens Quinten - Belgium
5-8 Barta Alex - Romania
5-8 Adrián Vastag - Hungary
5-8 Andrii Ternovskyi - Ukraine

Kumite Cadets Boys -65 kg
1 Paulius Dirda - Lithuania
2 Nojus Seliukas - Lithuania
3 Edvinas Juozaitis - Lithuania
3 Fran Luksic - Croatia
5-8 Novak David - Romania
5-8 Arsen Lebid - Ukraine
5-8 Kostiantyn Pryhoda - Ukraine
5-8 Moga Alin Viorel - Romania

Kumite Cadets Boys -70 kg
1 Julius Urbonas - Lithuania
2 Zygimantas Globys - Lithuania
3 Tęcza Jakub - Poland
3 Denys Dryga - Ukraine
5-8 Tomas Semys - Lithuania
5-8 Łazicki Cezary - Poland
5-8 Artour Kaourslidis - Greece
5-8 Oleksandr Svynarenko - Ukraine

Kumite Cadets Boys +75 kg
1 Anatolii Zhuravel - Ukraine
2 Kipras Pilka - Lithuania
3 Valerii Rodionov - Ukraine
3 Zawadzki Bartłomiej - Poland
5-8 Attila Markos - Hungary
5-8 Erikas Tilvikas - Lithuania
5-8 Ivo Dzhavtanov - Bulgaria
5-8 Miklós Sebestyén - Hungary

Kata U22 Women
1 Malikowska Paula - Poland
2 Henrietta Mármarosi - Hungary
3 Nadiia Zhuravlova - Ukraine
4 Bordas Anette - Romania
5 Dóra Magyari - Hungary
6 Evelina Zasciurinskaite - Lithuania
7 Kateryna Borilets - Ukraine
8 Chalita Andersson - Sweden

Kata U22 Men
1 Oleksandr Tymets - Ukraine
2 Denis Ruiz - Spain
3 Kyryl Pronichev - Ukraine
4 Dávid Márki - Hungary
5 Ciechanowski Michał - Poland
6 Adrian Navarro - Spain
7 Szeller Filip - Poland
8 Paulius Sasnauskas - Lithuania

Kumite U22 Women -55 kg
1 Lubos Marta - Poland
2 Anett Leiter - Hungary
3 Mastalerz Klaudia - Poland
3 Violeta Litovska - Bulgaria
5-8 Kamile Kasparaviciute - Lithuania
5-8 Anastasiia Eismunt - Ukraine
5-8 Jelena Sapoznikova - Lithuania
5-8 Eider Cardenosa - Spain

Kumite U22 Women -60 kg
1 Ruta Brazdzionyte - Lithuania
2 Anita Müller - Hungary
3 Wódka Natalia - Poland
3 Edita Ademi - Denmark
5-8 Valerija Jerenkevic - Lithuania
5-8 Godlewska Agnieszka - Poland
5-8 Salome Kvaliashvili - Georgia
5-8 Maitane Fernandez - Spain

Kumite U22 Women -65 kg
1 Pachulska Diana - Poland
2 Yanitsa Stefanova - Bulgaria
3 Kristína Hupian - Slovakia
3 Viktorija Mockute - Lithuania
5-8 Milda Pankauskaite - Lithuania
5-8 Caroline Alexa - Denmark
5-8 Alexandra Tóth - Hungary
5-8 Ivanka Deleva - Bulgaria

Kumite U22 Women +65 kg
1 Diana Balsyte - Lithuania
2 Henrietta Faragó - Hungary
3 Carolina Garcia - Spain
3 Karolina Darcanova - Lithuania
5-8 Petra Halász - Hungary
5-8 Forgiel Anna - Poland
5-8 Brigita Gustaityte - Lithuania
5-8 Hul Klaudia - Poland

Kumite U22 Men -65 kg
1 Andrei Zinchenko - Georgia
2 Sergo Movsesyan - Georgia
3 Muczyński Mateusz - Poland
3 Emin Ismayilov - Azerbaijan
5-8 Crisan Catalin - Romania
5-8 Deividas Patkauskas - Lithuania
5-8 Kristóf József - Hungary
5-8 Szeller Filip - Poland

Kumite U22 Men -70 kg
1 Lachezar Dimitrov - Bulgaria
2 Kyryl Ragozin - Ukraine
3 Suciu George - Romania
3 Elparas Sayadov - Azerbaijan
5-8 Yevhenii Kravchenko - Ukraine
5-8 Stefan Chervenkov - Sweden
5-8 Berdia Gorgadze - Georgia
5-8 Davit Loria - Georgia

Kumite U22 Men -75 kg
1 Arturas Cekanavicius - Lithuania
2 Ihor Kobylko - Ukraine
3 Rostyslav Ferents - Ukraine
3 Arnoldas Grevas - Lithuania
5-8 Oleksandr Tymets - Ukraine
5-8 Etibar Agalaroglu - Azerbaijan
5-8 Armandas Tamasauskas - Lithuania
5-8 Bartłomiej Pająk - Poland

Kumite U22 Men -80 kg
1 Salahat Hasanov - Azerbaijan
2 Yasir Mammadov - Azerbaijan
3 Domas Sutkus - Lithuania
3 Lasha Ozbetelashvili - Georgia
5-8 Kostrzewa Patryk - Poland
5-8 Yuriy Krasota - Ukraine
5-8 Konieczny Tomasz - Poland
5-8 Ardelean Stefan - Romania

Kumite U22 Men -85 kg
1 Valdemaras Gudauskas - Lithuania
2 Justinas Kvietka - Lithuania
3 Nikolay Varshilov - Bulgaria
3 Oleksii Zavertannyi - Ukraine
5-8 Adrian Navarro - Spain
5-8 Tomas Struopus - Lithuania
5-8 Fady Allan - Denmark
5-8 Wolny Marek - Poland

Kumite U22 Men +85 kg
1 Edgard Secinski - Lithuania
2 Nikola Yanev - Bulgaria
3 Aivaras Safikovas - Lithuania
3 Igor Kotliarevskyi - Ukraine
5-8 Karolis Karaliunas - Lithuania
5-8 Dmytro Kravchenko - Ukraine
5-8 Cristobal David Vidal - Spain
5-8 Richárd Lizák - Hungary

Galeria zdjęć

Filmy

Organizacje

 

 

Odwiedź nas na facebooku

 

Kontakt

Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai
Adres:
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 17/48, 01-595 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Niemodlinska 16/1 45-760 Opole

NIP 118 207 84 73
KRS 0000394751

 

Nr rachunku bankowego:

66 1090 1014 0000 0001 1728 1542

 

Remigiusz Karpiński - Prezes i Country Representative:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Radziewicz - Sekretarz Generalny:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Paweł Orysiak - Administrator:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Aleksandra Bukowa - dyrektor biura:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

facebook